Patelnia plenerowa i dżem z dyni – Rekord Polski

Nasza patelnia plenerowa posłużyła do pobicia rekordu Polski w smażeniu największej porcji dżemu z dyni. Rekord został ustanowiony dzięki współpracy z Powiatem Krapkowickim słynącym z jej uprawy i został odnotowany w Księdze Rekordów Polski. Bicie rekordu miało miejsce podczas “Festiwalu dyni w sercu Opolszczyzny” 25 września 2016 roku. Do patelni plenerowej trafiło: 300 kg surowej dyni oraz 130 kg jabłek, 30 kg cukru, 10 kg cukru żelującego oraz 1 kg cynamonu i 0,5 kg goździków. Gotowanie trwało 7 godzin. Jego efektem była rekordowa porcja dżemu, która ważyła 360,6 kg.

Nasza patelnia plenerowa ma na koncie cztery certyfikowane rekordy Polski. Doskonale nadaje się nie tylko do ich ustanawiania, ale jako świetna atrakcją na różne imprezy plenerowe: pikniki, festyny, dni miast i gmin, dożynki. Podczas gotowania nasza ekipa kucharska robi kulinarne show. Pokaz można połączyć z warsztatami, konkursami i rywalizacją zespołów. Na patelni plenerowej możemy ugotować ponad 2000 porcji pełnych lub ok. 5000 porcji degustacyjnych. Dzieki takim ilościom, możemy zaproponować niską cenę.

Biuro Rekordów oficjalnie potwierdza, iż Rekord Polski w kategorii „Największy dżem z dyni” został ustanowiony i serdecznie gratuluje uzyskania rekordu.

Zamawianie pokazów na patelni plenerowej: Kuźnia Dobrego Smaku   biuro@kuzniadobregosmaku.pl  kom. 664 145 145

Rekordem na patelni plenerowej interesowały sie media
Rekordem na patelni plenerowej interesowały sie media